Бізнес рішень

Бізнес рішень – це корпоративна послуга для бізнесу, що переживає кризу, зміни ринку, зупинку розвитку або інші структурні проблеми. В цю послугу входить повний аналіз ситуації, пошук проблемних та неефективних процесів, рішення існуючих задач та стратегічного планування під сьогоднішню ринкову реальність. Рішення в цьому випадку виключно індивідуальні, залежно від поставлених задач бізнесу: від ситуативного аналізу основних бізнес-процесів до розробки стандартів для покращення рівня задоволеності персоналу. Найчастіше, в основі проблеми є людина або група людей, адже саме вони є основним ресурсом компанії. Отже, при рішенні задач головний акцент робиться саме на персонал, формування та перегрупування команд, покращення їх рівня та адаптацію до нових реалій.

Кейси:

1. Система наставництва для енергетичної компанії.‍

Проблема: дорослий персонал не дає можливості цифровізації

Рішення: зміна фокусу уваги старшого персоналу з цифровізації, як неминучого зла, на наставництво та допомогу в розробці ПО. Тут їх не змушують приймати нові реалії, а дають можливість передати свою експертність молодим спеціалістам і створити ПО разом.

Результат: повна цифровізація процесів без протидії з боку досвідченого персоналу.

2. Стратегія розвитку для бренду одягу.

Проблема: шахрайство та крадіжки з боку топ-менеджменту.

Рішення: повний аудит усіх фінансових потоків, системи планування та управління. Зміна процесів та побудова нової моделі управління, яка актуальна конкретно для цієї компанії.

Результат: відповідальний персонал, налагоджені фінансові потоки, збільшення прибутку.

3. Клієнт-менеджери для Приватбанку.

Проблема: велике навантаження на каси.

Рішення: впровадження клієнт-менеджерів та терміналів, які би допомагали оплатити побутові платежі в банкоматах, таким чином зменшуючи навантаження з кас для більш важливих фінансових операцій.

Результат: підвищення рівня якості обслуговування клієнтів, розвантаження кас від дрібних розрахунків.

4. Вахтовий керівник.

Проблема: в систему потрапляє багато заявок і менеджер не справляється з їх розподілом на всіх співробітників. У підсумку, в системі накопичуються заявки, які неможливо опрацювати, відповідно компанія втрачає прибуток.

Рішення: кожний співробітник раз на місяць стає відповідальним за розподіл заявок. Знаючи специфіку роботи, це допомагає йому правильно оцінити тривалість опрацювання заявки, а також дає відчуття важливості та влади.

Результат: позбулися заявок, що накопичувалися, ефективна робота компанії.

Інші послуги