статті

28/1/2022
"Я його навчу, а він піде": так треба навчати своїх співробітників чи ні?

Чи не піде співробітник із вашими знаннями будувати свою компанію, чи не висміє вас на одному з «респектабельних» ЗМІ, і як взагалі захистити себе?

30/12/2021
Нескінченна криза в бізнесі: в чому причина і де вихід

Напевно кожен підприємець на початку бізнес-шляху думав: "Зараз відкрию бізнес, все налагоджу і поїду на Балі пити кокоси". Та реальність зовсім інакша, бізнес – живий організм, який вимагає щоденного прийняття рішень.

28/12/2021
У чому різниця між HR-департаментом та психологічною службою та навіщо це бізнесу?

Малому бізнесу може підійти ремісницький підхід. Запорука успіху великих компаній – мануфактура. Щоб розвиватися та збільшувати дохід, потрібно розібратися з усіма функціональними позиціями.

9/12/2021
Звільнення: що потрібно знати, коли варто подумати й хто ухвалює рішення

З цієї статті ви дізнаєтесь, як грамотно підійти до питання звільнення співробітників, і розберетеся, де ставити кому у висловлюванні «Звільнити не можна залишити».

25/11/2021
Як діагностувати кризу в бізнесі

Людський фактор — одна з основних причин криз в бізнесі. Як виявити проблеми і що з ними робити?

21/10/2021
Чим загрожує ілюзія знань і чому важливо працювати над критичним мисленням

Якщо ви хочете прокачати свої soft skills, то перш за все варто розібратися з головним когнітивним спотворенням. Ця стаття про важливість розуміння кордону між знанням та незнанням

12/6/2021
Емоційний інтелект

«Не думай головою! Відчувай! Головне - емоції!» Подібні думки, в різній інтерпретації можна почути доволі часто. Розумні люди кажуть про те, що значно цінніше, корисніше, практичніше - розвивати емоційний інтелект. Чи так це?

22/5/2021
Як почати все спочатку після карантину

Всі конспірологи, економісти, психологи, експерти в різних галузях твердять: після пандемії світ не буде колишнім.

26/2/2021
Типи співробітників

Щоб отримати стовідсотковий результат, недостатньо просто взяти на роботу хорошого фахівця. Тільки відчуваючи себе комфортно, він розкриє всі свої професійні навички. А для цього кадровики визначають психотип кожного члена команди і дають рекомендації, як з ними взаємодіяти.

3/4/2020
6 способів, як поліпшити якість життя за час ізоляції

Час - найцінніший ресурс. Він непоправний. На що ти витрачаєш час на карантині?

4/9/2019
Поради бізнесменам

Які бізнесмени найчастіше вдаються до допомоги психолога? Чи може психологія стати видом бізнесу? І як відрізнити психолога від лжепсевдопсіхолога? Про це і не тільки розповість психолог Віра Романова.

20/9/2018
Депресія і хандра

Психолог Віра Романова пояснила, чим відрізняється патологічний психологічний депресивний стан, яким повинні займатися фахівці, від осінньої хандри, що виникає внаслідок гормональних змін при зміні пори року.