статті

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.

28/1/2022
"Я його навчу, а він піде": так треба навчати своїх співробітників чи ні?

Чи не піде співробітник із вашими знаннями будувати свою компанію, чи не висміє вас на одному з «респектабельних» ЗМІ, і як взагалі захистити себе?

30/12/2021
Нескінченна криза в бізнесі: в чому причина і де вихід

Напевно кожен підприємець на початку бізнес-шляху думав: "Зараз відкрию бізнес, все налагоджу і поїду на Балі пити кокоси". Та реальність зовсім інакша, бізнес – живий організм, який вимагає щоденного прийняття рішень.

28/12/2021
У чому різниця між HR-департаментом та психологічною службою та навіщо це бізнесу?

Малому бізнесу може підійти ремісницький підхід. Запорука успіху великих компаній – мануфактура. Щоб розвиватися та збільшувати дохід, потрібно розібратися з усіма функціональними позиціями.

9/12/2021
Звільнення: що потрібно знати, коли варто подумати й хто ухвалює рішення

З цієї статті ви дізнаєтесь, як грамотно підійти до питання звільнення співробітників, і розберетеся, де ставити кому у висловлюванні «Звільнити не можна залишити».

25/11/2021
Як діагностувати кризу в бізнесі

Людський фактор — одна з основних причин криз в бізнесі. Як виявити проблеми і що з ними робити?

21/10/2021
Чим загрожує ілюзія знань і чому важливо працювати над критичним мисленням

Якщо ви хочете прокачати свої soft skills, то перш за все варто розібратися з головним когнітивним спотворенням. Ця стаття про важливість розуміння кордону між знанням та незнанням

12/6/2021
Емоційний інтелект

«Не думай головою! Відчувай! Головне - емоції!» Подібні думки, в різній інтерпретації можна почути доволі часто. Розумні люди кажуть про те, що значно цінніше, корисніше, практичніше - розвивати емоційний інтелект. Чи так це?

22/5/2021
Як почати все спочатку після карантину

Всі конспірологи, економісти, психологи, експерти в різних галузях твердять: після пандемії світ не буде колишнім.

26/2/2021
Типи співробітників

Щоб отримати стовідсотковий результат, недостатньо просто взяти на роботу хорошого фахівця. Тільки відчуваючи себе комфортно, він розкриє всі свої професійні навички. А для цього кадровики визначають психотип кожного члена команди і дають рекомендації, як з ними взаємодіяти.

3/4/2020
6 способів, як поліпшити якість життя за час ізоляції

Час - найцінніший ресурс. Він непоправний. На що ти витрачаєш час на карантині?

4/9/2019
Поради бізнесменам

Які бізнесмени найчастіше вдаються до допомоги психолога? Чи може психологія стати видом бізнесу? І як відрізнити психолога від лжепсевдопсіхолога? Про це і не тільки розповість психолог Віра Романова.

20/9/2018
Депресія і хандра

Психолог Віра Романова пояснила, чим відрізняється патологічний психологічний депресивний стан, яким повинні займатися фахівці, від осінньої хандри, що виникає внаслідок гормональних змін при зміні пори року.